FAQ

-

często zadawane pytania

Zajmujemy się prowadzeniem postępowań dla naszych klientów, które skutkują całkowitym oddłużeniem (w przypadku upadłości konsumenckiej) lub redukcją i rozłożeniem długu (w przypadku np. uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego). Dzieje się to na mocy prawa, dzięki m.in. odpowiednim pisaniu wniosków i umotywowaniu ich, czy umiejętnym negocjacjom i trafnym analizom finansowym.

Postępowanie upadłościowe w uproszczeniu skutkuje umorzeniem wszystkich długów naszego klienta (z wyjątkiem alimentów i kar orzeczonych przez sąd) i jednoczesnym wyprzedaniem majątku – posiadanych na własność ruchomości (pojazdów, maszyn) oraz nieruchomości (ziemi, zabudowań). Po 5 latach od ogłoszenia upadłości, na wniosek upadłego, kasowane są wszelkie dane z Biura Informacji Kredytowej (BIK) i Biura Informacji Gospodarczej (BIG). Nasz klient zaczyna nowy start – w pełni uwolniony od długów.

Jednym z postępowań restrukturyzacyjnych jest UPR – Uproszczone Postępowanie Restrukturyzacyjne. Skierowane jest ono dla osób prowadzących działalność gospodarczą i polega na redukcji długów (od 20 do 70%) oraz rozłożeniu już pomniejszonych zobowiązań na 10 lat. Tak ustalone wg możliwości klienta raty, są przez niego spłacane dopiero po 4 miesiącach od ogłoszenia UPR. W trakcie tych 4 miesięcy dłużnik ma zakaz spłaty długów – żaden wierzyciel, czy komornik nie ma w tym okresie prawa nękać naszego klienta.

Koszt przeprowadzenia naszych postępowań różni się w zależności od indywidualnej sytuacji naszego klienta. W przypadku małżeństw, czy prostych sytuacji, oferujemy rabaty.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – pomagamy konsumentom, przedsiębiorcom, rolnikom i spółkom. Nasze usługi oferujemy zarówno jeszcze przed większym dołkiem finansowym, jak i nawet kilka dni przed licytacją komorniczą.

Jesteśmy jedną z najbardziej rozwijających się firm w Polsce, która dzięki idealnej mieszance wiedzy prawniczej z doświadczeniem przedsiębiorczym, efektywnie przeprowadza postępowania restrukturyzacyjne oraz upadłościowe od początku do końca, w dodatku prawnie chroni i wspiera klientów. Specjalizujemy się w tym, co robimy, dlatego nasi klienci czują się bezpiecznie i wiedzą, że ich sprawa jest w doświadczonych rękach, przez które przechodzi blisko setka takich postępowań rocznie.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, pod numerem telefonu: +48 730 833 233. Zapraszamy również do zostawienia swojego numeru telefonu na naszej stronie, a oddzwonimy do Ciebie! Można nas również odwiedzić w naszym biurze w Śremie (pod Poznaniem), na ulicy Powstańców Wielkopolskich 7G/L.

Zapraszamy do kontaktu!

To żaden problem! Potrzebujemy jedynie podpisanej umowy, a cała wymiana korespondencji, czy dokumentów może odbyć się elektronicznie.

Tak! Jesteśmy świadomi, że nasi klienci znajdują sę w trudnej sytuacji finansowej – dlatego wychodzimy im na przeciw. Z każdym klientem ustalamy dogodny plan spłaty w systemie ratalnym.

Oczywiście – wiąże nas tajemnica zawodowa, zachowanie dyskrecji to nasz obowiązek. Współpracując z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Zależnie od rodzaju takiego postępowania, nasz klient zostanie oddłużony lub będzie spłacał raty wedle nowego planu spłaty – dostosowanego do możliwości danego klienta. Oczywiście, zarówno przed, jak i w trakcie oraz po zakończeniu postępowania, klient może liczyć na przeprowadzenie przez wszystkie etapy, pełne wsparcie i pomoc z naszej strony.

Artykuły w lokalnych gazetach

Nasze artykuły o antywindykacji i postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych ukazały się w lokalnych gazetach -> przeczytaj je w zakładce "Artykuły"

Dogodne płatności ratalne

Nasi klienci znajdują się w trudnej sytuacji finansowej - dlatego by otworzenie postępowania było dla nich realne, ustalamy dogodny system ratalny

Szeroka oferta

Współpracujemy z kancelariami prawniczymi, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się: pomoc frankowiczom, mediacje, czy porady prawne, które uzupełniają nasze strategie

Zadzwoń do nas
Lub
Umów się na bezpłatną konsultację