Zmniejszenie i rozłożenie długów

-

Restrukturyzacja zobowiązań dla rolników i przedsiębiorców

Prowadzisz działalność gospodarczą, ale długi uprzykrzają Ci życie? Napływające listy i telefony nie pozwalają Ci spokojnie zarządzać swoim gospodarstwem lub przedsiębiorstwem? Zrób pierwszy krok i zgłoś się do firmy, która zajmie się redukcją i rozłożeniem zobowiązań poprzez postępowanie restrukturyzacyjne!

Gospodarstwa rolne zmagają się w ostatnich latach z wieloma przeciwnościami losu – susze, czy choroby zwierząt to dopiero początek góry lodowej, która doprowadza niejednego rolnika do klęski finansowej. Są jednak sposoby, które nie tylko zapewniają natychmiastową ochronę przed windykacją i pozwalają uwolnić się w pełni od telefonów, wizyt, listów, czy zajmowania kont, a również rozkładają i redukują długi. Nasza firma – Reduktor Kapital – specjalizuje się w ratowaniu gospodarstw rolnych. Na co dzień obcujemy z nowymi rolnikami (których praca nie jest dla nas obca) i ratujemy ich stabilność finansową. Jak to działa?

Rolnicy pierwszse

Wszystko zaczyna się od audytu, czyli wywiadu, w trakcie którego rozmawiamy z klientem i analizujemy jego przypadek, a następnie proponujemy możliwe rozwiązania i wspólnie decydujemy się na strategię, którą podejmiemy, by uratować jego działalność. Zainteresowany musi następnie tylko dostarczyć odpowiednie dokumenty, które wymagane są do złożenia wybranego wniosku do sądu oraz dokonać opłaty za jego napisanie.

Najczęstszą procedurą, na którą decydują się nasi klienci, jest Uproszczone Postępowanie Restrukturyzacyjne. Polega ono na zastosowaniu szeregu tzw. środków restrukturyzacyjnych, takich jak redukcja długów po negocjacjach z wierzycielamia następnie rozłożenie zredukowanych kwot na odpowiednie raty (dopasowane do możliwości klienta) i inne środki, zależne od indywidualnej sytuacji dłużnika. Ich zadaniem jest przywrócenie płynności finansowej. Jednocześnie nasz klient zachowuje własną działalność oraz majątek – lokal, maszyny, pojazdy i tym podobne. Na czas postępowania (zależnie od rodzaju wniosku jest to kilka do kilkudziesięciu miesięcy) rolnik lub przedsiębiorca zostaje całkowicie uwolniony od komornika i wierzycieli oraz zwolniony z obowiązku spłacania swoich długów. Spłaty pojawiają się dopiero po zakończeniu postępowania – zmniejszone, rozłożone i w pełni przystępne.

Rolnicy drugie

Wybierz się na darmowe spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy rozwiązania! Decyzja należy do Ciebie – zadzwoń do nas: +48 730 833 233 lub wypełnij formularz na dole strony.

Chcesz wiedzieć więcej lub masz do nas pytania? Zapytaj telefonicznie: +48 730 833 233!

Nasza firma współpracuje również z kancelariami, które dodatkowo mogą zająć się takimi sprawami, jak mediacje, czy pomoc frankowiczom – jeżeli posiadasz kredyt frankowy, możliwe iż już go spłaciłeś, a nawet o tym nie wiesz – zapraszamy na bezpłatną analizę!
Zadzwoń do nas
Lub

Umów się na bezpłatną konsultację